Loading...

Im bliżej wiosny, tym bardziej nasze myśli kierują się w ciepłe miejsca. Kto nie chciałby uciec przed zimą i znaleźć się w jakimś pięknym i ciepłym kraju? Tam, gdzie zima nie sięga i gdzie nie trzeba spędzać wieczorów owiniętym w gruby koc i z kubkiem herbaty w rękach. Z pewnością marzą wam się kolorowe i gorące miejsca, gdzie można posiedzieć na plaży lub po prostu wygrzać się w promieniach słońca.


Oto sześć najpiękniejszych plaż na świecie, do których można uciec zimą (ale nie nie tylko):

  1. Plaża Utakleiv, Norwegia

Tu zaskoczyć was mogą skaliste klify opadające prosto do morza i bezludne plaże, z których widać najwyższe szczyty archipelagu Lofotów. To najbardziej spektakularne miejsce, w którym spotyka się woda i ląd, potocznie nazywane Karaibami Północy. Dziennik The Times uznał tę plażę za najbardziej romantyczną w Europie. Macie już plany na obchody Waszej rocznicy?


  1. Karekare, Nowa Zelandia

Od największego miasta Nowej Zelandii, Auckland, dzieli ją 35 km. Mimo tej bliskości, zachowała swoją dzikość. Karekare słynie z czarnego piasku i zdradliwych prądów głębinowych, dlatego najlepiej pływać tylko w wyznaczonych miejscach.


  1. Saint Tropez, Francja

To zdecydowanie jedna z najbardziej luksusowych plaż. Zacumowane w porcie jachty, luksusowe hotele i powszechnie znana słabość do tej niegdyś skromnej rybackiej wioski, jaką przejawiała Brigitte Bardot, ściąga tu co roku rzesze turystów.


 

  1. Phi Phi, Tajlandia

Wyspa, na której znajduje się plaża Maya Bay – znana ze słynnego filmu “Niebiańska plaża”, gdzie główną rolę gra Leonardo DiCaprio. Jest to mała, niezamieszkana wysepka na obrzeżach południowej Tajlandii. Jest to idealnie miejsce do odpoczynku i dla fanów nurkowania – rafy koralowe w tym regionie są wyjątkowe.


 

  1. Gran Canaria, Wyspy Kanaryjskie

Plaże na Gran Canarii charakteryzują się wyjątkowo krystaliczną wodą, dlatego są bardzo popularne wśród fanów sportów wodnych – nurków, surferów oraz windsurferów. Większość plaż mają w swoim sąsiedztwie restauracje, centra handlowe i promenady. To idealne miejsce dla całych rodzin z dziećmi, ale także dla samotnych podróżników.

  1. Północny brzeg Oahu, Hawaje, USA

Tutejsze plaże zna cały świat – głównie ze względu na gigantyczne fale, które spotkać można właśnie w sezonie zimowym. To tu spotykają się surferzy klasy światowej. Ich ulubione plaże to Sunset i Ehukai (Banzai Pipeline) — obie są gospodarzami znanej w świecie surferów imprezy Vans Triple Crown of Surfing.

NASZE OFERTY

Na którą z tych plaż wybralibyście się najchętniej? Przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych ofert na wyjazdy, dzięki którym będziecie mogli poczuć trochę lata zimą.

  1. Gran Canaria, Playa del Inglés

Jest to główna miejscowość wypoczynkowa na południowo-wschodnim wybrzeżu wyspy Gran Canaria. Niezwykle tętniące życiem miejsce, wymarzone dla ludzi tęskniących za słońcem, różnego rodzaju sportami i nocnym życiem. Świetna propozycja dla tych, którzy lubią aktywny wypoczynek. Z powodu licznych całonocnych imprez nazywana często „świątynią tańca“. Przy głównej promenadzie znajdują się liczne dyskoteki, restauracje i kawiarnie, a także pole golfowe.

Hotel: Rey Carlos

Data wyjazdu: 14.04.2018

Data powrotu: 21.04.2018

Miejsce wyjazdu i powrotu: Kraków

Liczba osób: 2

Cena za 2 osoby: 4998 PLN

  1. Lanzarote, Costa Tequise

To jeden z najpopularniejszych kurortów wakacyjnych na Lanzarote. Jego historia sięga roku 1970, gdy zaczął się kształtować pod opieką artystyczną Cesara Manrique. Costa Teguise jest popularne zwłaszcza wśród rodzin z dziećmi ze względu na bliskie położenie względem portu lotniczego w Arrecife, a także z racji parku wodnego znajdującego się na obrzeżach kurortu. Nie brakuję tu również ładnych, szerokich i piaszczystych plaż i ogromnej promenady spacerowej.

Hotel: Beatriz Costa & Spa

Data wyjazdu: 22.02.2018

Czas trwania: 7 dni

Miejsce wyjazdu i powrotu: Katowice

Liczba osób: 1

Cena za 1 osobę: 2359 PLN

  1. Egipt – rejs po Nilu + Marsa Alam

Marsa Alam, to bardzo dobry wybór dla osób, które marzą o piaszczystych plażach i lazurowych wodach Morza Czerwonego. W tym regionie jest aż 300 słonecznych dni w roku! Znajdują się tu bajeczne rafy koralowe oraz jedne z najbardziej znanych na świecie szkół nurkowania. Jest to raj dla osób, które uwielbiają spędzać czas aktywnie. Wszystko to w słonecznej oprawie, niezależnie czy wybierzemy się na urlop w marcu czy w październiku!

Hotel: Resta Reef Resort

Data wyjazdu: 24.02.2018

Data powrotu: 10.03.2018

Miejsce wyjazdu i powrotu: Katowice lub Warszawa

Liczba osób: 2

Cena za 2 osoby: 5078 PLN

 

 

By | 2018-02-15T19:38:35+00:00 Luty 15th, 2018|Uncategorized|