Loading...
O Nas 2017-10-11T13:33:58+00:00

Zrelaksuj się

Czy Gdańsk może być bazą wypadową? Oczywiście. To tu wszystko się zaczyna!

Moje miasto, mój klub, moja agencja podróży! Lechia Travel to aktywna platforma skupiona wokół sportu i miejsc, które warto choć raz w swoim życiu odwiedzić. Ale to nie wszystko.

Gdańsk to nasze miasto, nasz klub sportowy, a teraz również inspiracja do podróżowania. Motywujemy do doświadczania emocji związanych z każdą strzeloną bramką, ale też przyjemności płynącej z poznawania świata.

Lechia Travel jest serwisem związanym z Lechią Gdańsk i Gdańskiem, stworzonym z myślą o kibicach, piłce nożnej i sportowych emocjach.  Jeśli ktoś szuka informacji na temat najbliższych wyjazdowych meczy, tras, hoteli i atrakcji, znajdzie je właśnie tutaj. Dzięki Lechii Travel znajdziesz najlepsze dostępne oferty linii lotniczych, rezerwacje hoteli oraz atrakcyjne okazje związane z zakupem biletów na mecze drużyn, grających w całej Europie.

Podpowiadamy, jak spędzić aktywnie czas. Pokazujemy miejsca, które trzeba odwiedzić w życiu minimum raz. Promujemy sport i aktywne formy spędzania wolnego czasu. Pomagamy zaplanować weekendy, wakacje, ferie i urlopy.

Zapraszamy do wspólnej podróży wraz z Lechia Travel!

Możesz nam zaufać

Posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Pomorskiego.

ZOBACZ WPIS

Zrelaksuj się

Nie ważne gdzie pojedziesz, z nami możesz podróżować spokojnie i bezpiecznie.

ZOBACZ CERTYFIKAT