ABC-Service – konserwacja terenów zielonych

ABC-Service – konserwacja terenów zielonych
Lecha kategoria
Lecha info

Pielęgnacja zieleni WrocławABC-Service to spełniająca najwyższe standardy jakości firma sprzątająca, która działa na dolnośląskim rynku już od wielu lat. Jej doświadczenie, dyspozycyjność pracowników i własny park maszyn do sprzątania liczący ponad 1500 profesjonalnych urządzeń, zapewnia klientom kompleksową obsługę każdej zleconej pracy.

ABC-Service jako pracodawca wrażliwy społecznie dba o swoją kadrę i tym samym o jej szkolenia i podnoszenie kompetencji zawodowych, dzięki czemu jeszcze lepiej wykonuje ona swoją pracę, działają efektywnie, szybko i skutecznie. Oferta ABC-Service obejmuje sprzątanie w zakresie utrzymania czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków, zajmując się również pielęgnacją zieleni.

Swoim klientom gwarantuje profesjonalne pranie wykładzin, mycie elewacji i okien, koszenie trawy wokół nieruchomości oraz pełną gamę usług dodatkowych. Osobno, we współpracy z firmą można zdecydować się także na transport odpadów o dużych gabarytach oraz renomowaną ochronę osób i mienia, zyskując jednocześnie komplet świadczeń.

Firma Sprzątająca ABC-Service

Lecha NIP
8980025555
Lecha REGON
930522767
Lecha miejsce
ul. Bolesławiecka 15 53-614 Wrocław
Lecha telefon
713544354
  • ABC-Service – konserwacja terenów zielonych