Contour Studio – depilacja laserowa przed urlopem

Contour Studio – depilacja laserowa przed urlopem
Lecha kategoria
Lecha info

Salon usług kosmetyczno-estetycznych Contour Studio specjalizuje się w wykonywaniu szeregu profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Jego oferta obejmuje m.in. wysokiej jakości depilację laserową, która dzięki zastosowaniu technologii lasera diodowego EpilDream One jest zupełnie bezbolesna i wykonywana w bardzo krótkim czasie.

Zatrudniona w salonie kadra ekspertów realizuje także takie zabiegi, jak laserowe usuwanie przebarwień i domykanie naczynek, usuwanie tatuażu, makijaż permanentny czy zabiegi stymulujące wyszczuplanie i ujędrnianie ciała. Wszystkie świadczone usługi od depilacji laserowej przez peelingi chemiczne, dermapen, oxybrazję po mezoterapię igłową wykonywane są z najwyższą uwagą i troską o komfort i zdrowie klientek zarówno w trakcie, jak i po zabiegu.

Firmowy salon mieści się we Wrocławiu i skupia wokół siebie fantastyczny zespół kosmetologów i lekarzy, którzy wzajemnie ze sobą współpracują i wymieniają się doświadczeniami oraz wskazówkami, co sprawia, że świadczone usługi cechuje najwyższa jakość.

Lecha NIP
8971634131
Lecha REGON
020606738
Lecha miejsce
ul. Legnicka 55/U5 54-203 Wrocław
Lecha telefon
713072080