Depilacja laserowa – Soft Skin Dermaclinic

Depilacja laserowa – Soft Skin Dermaclinic
Lecha kategoria:
Lecha info:

Skóra jest niezwykle delikatna i podatna na oddziaływanie wielu czynników, które mogą jej zaszkodzić. Pragnąc uniknąć potencjalnych problemów lub pozbyć się tych, które akurat się ma, należy skorzystać z pomocy sprawdzonych specjalistów. W tym celu warto odwiedzić wrocławską klinikę Soft Skin.

Depilacja laserowa w Soft Skin Wrocław fot.1

Placówka ma jeden cel – pomóc osobom z problemami skórnymi. W Soft Skin stawia się przede wszystkim na zadowalające efekty i najwyższej klasy usługi. Jest tak dzięki wykwalifikowanemu personelowi. Można tutaj liczyć na specjalistyczną pomoc ekspertów medycyny estetycznej, dermatologii i kosmetologii. Do tego doliczyć trzeba jeszcze innowacyjne metody leczenia i usuwania problemów skórnych.

Depilacja laserowa w Soft Skin Wrocław fot.2

W Soft Skin wykonywane są następujące zabiegi: krioterapia, dermatoskopia, peeling laserowy, dermapen, jak i laserowy resurfacing. Na uwagę zasługuje również nowoczesna metoda depilacji laserowej Soprano ICE Platinum. System ten jest bardzo ceniony i wielokrotnie nagradzany. To najbardziej efektywny sposób usuwania włosów, który we Wrocławiu jest możliwy dzięki Soft Skin. Wielką zaletą jest to, że Soprano ICE Platinum jest uniwersalny i z metody mogą skorzystać osoby z różnym rodzajem skóry. Zabiegi są bardzo krótkie – trwają od 8 do 10 minut.

Depilacja laserowa w Soft Skin Wrocław fot.3

Skuteczne zabiegi, profesjonalny personel, zadowolenie klientów – oto najważniejsze walory Soft Skin. To gwarancja pięknego wyglądu skóry!

Soft Skin Dermaclinic

Lecha NIP:
7532154115
Lecha REGON:
021847160
Lecha miejsce:
ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław
Lecha telefon:
512822207
  • Depilacja laserowa – Soft Skin Dermaclinic
  • Depilacja laserowa – Soft Skin Dermaclinic
  • Depilacja laserowa – Soft Skin Dermaclinic