Poradnia Psychologiczna Proterapeutica – terapia zaburzeń odżywiania

Poradnia Psychologiczna Proterapeutica – terapia zaburzeń odżywiania
Lecha kategoria
Lecha info

Jeżeli Twoim życiem zaczyna rządzić lęk, w związku małżeńskim nie dzieje się najlepiej, a Ty sam nie potrafisz sobie poradzić z rożnymi dolegliwościami związanymi ze swoją psychiką, jesteś apatyczny lub często bardzo pobudzony i agresywny, to najwyższy czas poszukać pomocy. W przypadku kiedy mieszkasz we Wrocławiu lub też okolicach tego miasta skorzystaj z usług doskonałej placówki zdrowia psychicznego o nazwie Proterapeutica.

psycholog-psychoterapeuta Maria Kołczyk

Maria Kołczyk - psychoterapeuta z poradni Proterapeutica Wrocław

Znajdziesz tam świetnych fachowców takich jak lekarz psychiatra, psycholog, logopeda, czy też psychoterapeuta którym będziesz mógł zwierzyć się ze swoich problemów. Wyżej wymienieni specjaliści zdiagnozują Twoją dolegliwość, a następnie wdrożą odpowiednie metody leczenia.

logopeda i psychoterapeuta Agnieszka Nowak

Agnieszka Nowak - psychoterapeuta z poradni Proterapeutica Wrocław

Najczęściej jest to psychoterapia wsparta leczeniem farmakologicznym. W miejscu tym otrzymasz także pomoc w przypadku takich bolączek jak na przykład zaburzenie mowy, które polega chociażby na jąkaniu się, a w sytuacji kiedy Twoje dziecko ma różnorakie trudności związane z niełatwym okresem dorastania do usług jest psycholog młodzieży. Więcej szczegółowych informacji dostępnych jest na stronie internetowej poradni.

Proterapeutica logo

Poradnia Psychologiczna Proterapeutica

Lecha NIP
8961399071
Lecha REGON
362700702
Lecha miejsce
ul. Pochyła 21/1a 53-512 Wrocław
Lecha telefon
663875291
  • Poradnia Psychologiczna Proterapeutica – terapia zaburzeń odżywiania
  • Poradnia Psychologiczna Proterapeutica – terapia zaburzeń odżywiania