Punkt Tłumaczeń Marcin Kwiatkowski

Punkt Tłumaczeń Marcin Kwiatkowski
Lecha nazwa: Punkt Tłumaczeń Marcin Kwiatkowski
Lecha NIP: 6922418679
Lecha REGON: 022450803
Lecha kategoria:
Lecha miejsce: ul. Kazimierza Wielkiego 15/7 50-077 Wrocław
Lecha telefon: 512492758
Lecha info:

Profesjonalna firma zajmująca się wykonywaniem tłumaczeń z języka angielskiego, na której czele stoi Marcin Kwiatkowski – tłumacz przysięgły języka angielskiego, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na wydziałach: Filologicznym oraz Prawa, Administracji i Ekonomii. Wykonuje tłumaczenia przysięgłe, zwykłe, jak i ustne. Pracuje z dokumentacją różnego rodzaju, oferując tym samym wszechstronność świadczonych usług.

Tłumaczone są między innymi: umowy, korespondencja różnego charakteru, oferty, materiały o charakterze promocyjnym i marketingowym. Wykonywane tłumaczenia przysięgłe opatrzone są pieczęcią uwierzytelniającą oraz niezbędnym podpisem, dzięki czemu klient ma gwarancję akceptacji takich dokumentów przez wszelkie instytucje publiczne w Polsce i na świecie.

Otwartość na klienta i przejrzystość działania firmy umożliwiają każdemu zainteresowanemu zapoznanie się z cennikiem usług. Poprzez użycie wygodnego formularza na stronie internetowej można również, bardziej konkretnie, zlecić wycenę danego tekstu. Chętni mogą także zasięgnąć informacji bezpośrednio w siedzibie zlokalizowanej przy ulicy Kazimierza Wielkiego 15/7 we Wrocławiu. Bezproblemowa współpraca, wysoka jakość oferowanych tłumaczeń i zadowolenie klienta – właśnie to oferuje biuro tłumaczeń Punkt Tłumaczeń.