Restauracja Maiko Sushi – sushi Wrocław dowóz

Restauracja Maiko Sushi – sushi Wrocław dowóz
Lecha kategoria
Lecha info

Maiko Sushi to restauracja, która podaje jedno z najpopularniejszych dań kuchni japońskiej. Jej cechą charakterystyczną jest duży wybór sushi ale w menu znajdują się również inne potrawy takie jak zupy, pierożki czy sałatki. Dostępne jest również specjalne menu lunchowe w kilku wersjach do wyboru. Do picia można wybrać popularne napoje o różnych smakach, jak również owocowe soki i wodę.

Restauracja Maiko Sushi - sushi Wrocław dowóz fot.1

Ciekawą opcją są pojawiające się zestawy promocyjne, których zakup ze względu na atrakcyjną cenę jest bardzo opłacalny. Co jakiś czas w menu pojawiają się nowe pozycje. Smakowite desery będą doskonałą opcją na koniec posiłku. Restauracja znajduje się we Wrocławiu ale realizuje również dostawy na dowóz do swoich klientów.

Restauracja Maiko Sushi - sushi Wrocław dowóz fot.2

Zamówienia mogą być składane drogą telefoniczną lub za pośrednictwem strony internetowej. Zamówienie internetowe może być opłacone natychmiast przy pomocy szybkich płatności. Wszystkie szczegóły oraz pełne menu znajdują się na na stronie www. W przypadku pytań profesjonalna obsługa restauracji odpowie na każde z nich.

Lecha NIP
8952208189
Lecha REGON
384040559
Lecha miejsce
ul. Zakładowa 20 50-231 Wrocław
Lecha telefon
722770770
  • Restauracja Maiko Sushi – sushi Wrocław dowóz
  • Restauracja Maiko Sushi – sushi Wrocław dowóz