Trusty – opieka dla seniorów Warszawa

Trusty – opieka dla seniorów Warszawa
Lecha kategoria:
Lecha info:

Każdy z nas w każdej chwili potrzebuje szczęścia i odpowiedniego zadbania o siebie. W przypadku osób starszych jest to bardzo ważne, ponieważ bardzo często samodzielnie nie są w stanie o siebie zadbać, wykonywać obowiązków domowych czy też pójść na spacer.

 

Jeśli potrzebujesz specjalistów, którzy zajmą się Tobą, lub kimś, kto jest dla Ciebie bliski, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Nasze usługi opieki nad osobami świadczymy we Wrocławiu oraz Warszawie.

 

W naszych szeregach pracują doświadczeni opiekunowie, którzy mają umiejętności zarówno w zakresie opieki nad osobami starszymi jak i prowadzeniu domu. Możemy zapewnić zarówno opiekę tylko na godziny, jak również dla najbardziej potrzebujących osób opieki całodobowej.

 

Dbamy o każdego z naszych podopiecznych i staramy się zapewnić im jak najlepsze warunki życia. Dzięki naszym usługom można ułatwić sobie życie, zapewnić lepsze warunki osobom starszym oraz pełne bezpieczeństwo. Zapraszamy serdecznie do kontaktu i zapoznania się z pełnymi możliwościami naszej firmy.

Trusty Jan Nesterowicz

Lecha NIP:
8992676608
Lecha REGON:
364998539
Lecha strona internetowa:
Lecha miejsce:
ul. Chmielna 34 00-020 Warszawa
Lecha telefon:
570333373
  • Trusty – opieka dla seniorów Warszawa