Złomowanie aut – AutoGTA Wrocław

Złomowanie aut – AutoGTA Wrocław
Lecha kategoria:
Lecha info:

Jeśli chcesz sprzedać swoje auto to oferta firmy Auto GTA jest skierowana właśnie do Ciebie! Jest to skup samochodów różnych marek zapewniający minimum formalności i jasne zasady współpracy z klientem. Za wycenę auta nigdy nie będziesz musiał płacić, a wstępna propozycja ceny odkupu może być przedstawiona przez telefon lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Pracownicy firmy mogą do Ciebie dojechać i odebrać Twój pojazd. Na stronie internetowej firmy jest przedstawiony dokładny obszar działania. Pieniądze mogą być wypłacone przelewem na podany numer rachunku lub w formie gotówkowej. Możesz sprzedać samochody osobowe z różnych roczników, zarówno takie, które lata świetności mają za sobą, jak i auta z bardzo niskim przebiegiem.

Skupowane są auta w różnym stanie, także powypadkowe oraz z znaczącymi uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak uszkodzenia silnika. Firma chętnie odkupi auta osobowe, dostawcze czy nawet ciężarowe. Auto GTA to skup aut, który cieszy się dobrą opinią i z pewnością jest godny polecenia.

Skup Aut AutoGTA

Lecha NIP:
8951876724
Lecha REGON:
020742967
Lecha strona internetowa:
Lecha miejsce:
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław
Lecha telefon:
730117117